Tel: +420 602 236 575
jizerskehory@seznam.cz

text text text text text text text text

Další služby

Po domluvě Vám pomůžeme zajistit dopravu objednaným autobusem z Vašeho místa až ke KAMENICI. Co je pro Vás výhodné je skutečnost, že se snažíme o vytížení Vaší autobusové dopravy, takže platíte v ideálním případě jen polovinu ceny za dopravu. Spolupracujeme se dvěma autobusovými dopravami z blízkého okolí, čímž minimalizujeme náklady na přístavné kilometry a cena za kilometr je také příznivá.


Na cestu lze využít také vlakové dopravy. Konečná železniční horská stanice Josefův Důl i trať je nádherná a je to skutečný zážitek z dob minulých. Vlak staví 5 min. od penzionu.


Až ke dveřím autobusem Vlakem 5 minut pěšky Kufry

Zapůjčíme Vám repro - bednu pro uspořádání Vaší diskotéky u nás. Stačí Váš notebook s písničkami. Na penzionech je zakázázán vlastního výčepního zařízení. V případě zájmu pronajmeme párty pípu.

Mnohaletá praxe v hostování škol a dětských skupin a diplomy v návštěvní knize mluví sami za sebe. Přijeďte k nám a přesvědčte se sami. Co je potřeba udělat? Kontaktuje mě, majitele objektu. Buď vše domluvíme po mailech nebo po telefonu nebo si případně domluvíme schůzku, já k Vám mohu přijet seznámit Vás se službami, předat propagační materiály, případně sepsat smlouvu, domluvíme vše potřebné. Nebudete se muset o nic starat. Můžete mě kontaktovat na mobil 602 236 575 - to je nejrychlejší způsob. Jiná možnost je zaslat E-mail na: jizerskehory@seznam.cz.


Kufry na louce Děti v autobusu Po příjezdu