Tel: +420 602 236 575
jizerskehory@seznam.cz

text text text text text text text text

Lyžařské kurzy

U lyžárny Vlek Bukovka Dojezd na Bukovce

Jizerské hory, nejsevernější pohoří České republiky.

Penziony KAMENICE jsou svou polohou ideální pro dětské lyžařské kurzy. Nejbližší lyžařský areál Buková hora je s dojezdem na lyžích po vrstevnici tam asi 300 m, zpět na lyžích dolů až ke dveřím obou penzionů.SKI mapa Josefův Důl Dojezd až k lyžárně Lyžaři po dojezdu

Pro náročnější lyžaře je z oken dolní budovy krásný výhled na Tanvaldský Špičák. SKI areál je jeden z nejlepších v Jizerských horách a nabízí vedle čtyřsedačkové lanovky množství vleků různé náročnosti, sjezdovky červenou, modrou a černou, veškeré lyžařské zabezpečení a lyžařskou školku. Ke Špičáku je to 3 km a zdarma vás tam i zpět zaveze SKI BUS, který staví 3 min. ode dveří obou penzionů.


Penziony Kamenice Lyžaři Špičák

Pro malé lyžaře je nejvhodnější SKI areál SEVERÁK, který je SKI BUSEM na druhou stranu přibližně stejně dlouho, jako na Špičák. Na Severáku jsou sjezdovky mírnější, vhodné pro začínající lyžaře nebo malé děti. I zde naleznete lyžařskou školku a veškeré zabezpečí pro lyžaře od půjčovny přes školku, servis, restauraci nebo parking zdarma.


Penziony Kamenice SKI Severák SKI Severák

Pro běžky jsou u nás terény nejlepší v ČR. Tratě Jizerské magistrály procházejí místem a první nástupní bod je prakticky za dveřmi.


Penziony Kamenice Penziony Kamenice Penziony Kamenice

Co máme navíc? Nad Josefovým Dolem je k vašim potřebám připraven běžecký areál Lesana. Jedná se o udržované stopy na okruhu 1 km s večerním osvětlením. Z Lesany je to k Penzionům KAMENICE stále s kopce.


Penzion KAMENICE - dolní budova nabízí venkovní lyžárnu s bezpečnostním zařízením, jehož kód znají pouze ubytovaní a který se pravidelně mění. Nemusíte mít obavu o své lyžařské vybavení.


Penziony Kamenice Penziony Kamenice Penziony Kamenice

Penzion KAMENICE - horní budova nabízí samostatnou lyžárnu uvnitř objektu za uzamykacími vchodovými dveřmi.

V zimě udržujeme od sněhu příjezdovou cestu až ke dveřím penzionů. Nabízíme také udržovaná parkovací místa pro osobní vozy a v samém sousedství zdarma možnost zaparkovat autobus.

Po dohodě je možné domluvit přednášku horské služby nebo přednášku o psích spřeženích.


TOPlist